fbpx

Sekcja sportowa

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Przy Dance Academy Bydgoszcz działa Uczniowski Klub Sportowy Tańca Towarzyskiego. Dzieci i młodzież doskonalą swoje umiejętności w tańcach standardowych i latynoamerykańskich pod okiem doświadczonej kadry klubowej oraz najlepszych szkoleniowców z całej Polski. Wypracowany przez wiele lat system szkoleniowy oparty na treningach kondycyjnych, zajęciach z psychologiem sportu i warsztatach aktorskich, pod okiem najlepszej kadry, przynosi doskonałe efekty. Nasi tancerze zdobywają medale na najważniejszych turniejach w kraju, są też finalistami Mistrzostw Świata. Wiemy jak odkryć talent w młodym człowieku i jak zaszczepić w nim pasję.

Dance Academy - studio tańca

pasja i szerokie perspektywy

Każdy rodzić pragnie, aby jego dziecko miało pasję dającą możliwość osiągania sukcesów także poza szkołą. 

Taniec Towarzyski kształtuje dyscyplinę, savoir vivre, samodzielności i niezależności.  Bycie tancerzem uczy jak radzić sobie w życiu jako dorosły, odpowiedzialny, rozsądny i konsekwentny człowiek, który nie zraża się porażkami.

Taniec Towarzyski tworzy perspektywy, które można wykorzystać już po zakończeniu kariery sportowej. Tancerze realizują się  jako aktorzy w  teatrach  muzycznych, występują w programach telewizyjnych, na koncertach.  Pracując jako szkoleniowcy i choreografowie, podróżują po całym świecie.

Jeżeli chcecie, aby Wasze dziecko zaczęło swoją przygodę z Tańcem w naszej szkole, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Radosław Gołata 793 333 749

Pierwszy taniec z dance academy