fbpx

O nas

O DANCE ACADEMY

Istniejemy już 14 lat!

Dance Academy powstało z miłości i pasji do tańca jego właścicieli Angeliki i Radosława Gołata. Posiadamy dwie siedziby: w Bydgoszczy i w Nakle nad Notecią. Wszystkie nasze placówki posiadają komfortowe sale taneczne z profesjonalnym parkietem i lustrami. Obecnie jesteśmy jedną z najdłużej działających i największych szkół tańca w Bydgoszczy i jedyną profesjonalna szkołą tańca w Nakle.

Od lat specjalizujemy się w szkoleniu par sportowych tańca towarzyskiego. Nasi wychowankowie odnoszą sukcesy i zdobywają medale na turniejach w Polsce i za granicą.

Posiadamy bogatą ofertę zajęć skierowaną do dzieci, młodzieży , dorosłych, par, i seniorów.
Prowadzimy zajęcia w przedszkolach, organizujemy pokazy taneczne i przygotowujemy pary ślubne do pierwszego tańca, organizujemy też szkolenia, warsztaty i obozy.

Współpracujemy z najlepszymi instruktorami różnych styli tanecznych. Staramy się zapewnić klientom szeroki wybór zajęć pod okiem wykwalifikowanej kadry. Komfort tancerzy oraz jakość usług są dla nas priorytetami i wyróżniają nas na tle innych szkół tańca.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

POZNAJ NAS!

NASZA KADRA

Radosław Gołata

Właściciel i instruktor Studia Tańca DANCE ACADEMY

Dyplomowany menadżer sportu. Posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wielokrotny finalista i zwycięzca wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali tańca. Mistrz woj. kujawsko-pomorskiego w tańcach standardowych. Instruktor tańca sportowego z tytułem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Trener II klasy w tańcu sportowym oraz sędzia tańca towarzyskiego Federacji Tańca Sportowego.

Angelika Gołata

Właściciel i instruktor Studia Tańca DANCE ACADEMY

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat tańcząc w dziecięcych zespołach tanecznych disco. Od 7 roku życia tańczy taniec towarzyski w którym posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wielokrotna finalistka i zwyciężczyni ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali tańca. Mistrzyni woj. kujawsko-pomorskiego w stylu standardowym oraz latynoamerykańskim. Certyfikowany instruktor tańca z tytułem Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie oraz Zumba Fitness.

Łukasz Chojak

Posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Finalista i zwycięzca wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali tańca. Wicemistrz Polski w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął, jako dziecko. Z biegiem lat powiększał swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i turniejach. Lata spędzone na parkietach w różnych częściach świata pozwoliły Mu zdobyć wiedzę, którą teraz z chęcią dzieli się z innymi.

KAROLINA URBAN

Dyplomowany trener tańca sportowego oraz sędzia I kategorii Federacji Tańca Sportowego. Jej specjalizacją i największą miłością są tańce latynoamerykańskie. Trenowała pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata i Europy. Jest mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich i tancerką najwyższej międzynarodowej mistrzowskiej klasy „S”. Finalistka prestiżowego turnieju tańca UK Championships w Anglii w kategorii Rising Stars oraz prestiżowego turnieju Blackpool Dance Festival w Anglii w kategorii Rising Stars.

Elżbieta PONICKA-BUKOLT

Uczyła się w Państwowej Szkole Baletowej w Gdańsku. Wieloletnia tancerka bydgoskiej Opery Nova, występowała także na wielu zagranicznych scenach oper i teatrów m.in. Niemiec, Holandii, Belgii i Szwajcarii. Uczestniczyła w spektaklach m.in: Pan Twardowski, Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków, Kopciuszek, Kot w butach, Dziadek do orzechów. Za swoją wieloletnią pracę sceniczną otrzymała m.in. Honorową Odznakę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP – Zasłużony dla Kultury Polskiej. Instruktorka tańca współczesnego z dyplomem Ministerstwa Kultury.

Katarzyna Minior

Magister Zdrowia Publicznego Collegium Medicum w Bydgoszczy. Instruktor Sportu o Specjalności Fitness i Trener Personalny. Do treningów podchodzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zaraża swoją pozytywną energią, cierpliwością i autentycznością. Dla niej nie ma niemożliwego, nigdy się nie poddaje, a swojego ducha wojownika stara się zaczepić w każdemu, kto miał przyjemność z Nią trenować. O swoich klientów dba jak o najbliższych przyjaciół. Trening z Kasią to prawdziwa przygoda, która niesie za sobą wymierne efekty.

Paweł Paczyński

Licencjonowany instruktor Zumba Fitness, Zumba Kids & Kids Jr., Zumba Gold, Zumba Step oraz Zumba Toning. Swoją przygodę z tańcem zaczął jeszcze jako dziecko w stylach disco dance, hip-hop i taniec towarzyski. Posiada klasę A w tańcach standardowych oraz B w tańcach latynoamerykańskich. Jest Wicemistrzem Polski Północnej oraz Mistrzem Okręgu Kujawsko – Pomorskiego w tańcach standardowych. Dwudziestoletnie doświadczenie taneczne w różnych stylach wykorzystuje na zajęciach zarażając wszystkich swoja energią i pozytywnym nastawieniem.

Marta Myślińska

Instruktorka DANCE ACADEMY, swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat. Posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wielokrotna finalistka i zwyciężczyni wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tańca. Instruktor Tańca Sportowego FTS oraz instruktor tańca dziecięcego.

KLAUDIA PIASTA

W tej drobnej blondynce kryje się silna kobieta z niepowtarzalną osobowością i charyzmą. Swoją taneczną przygodę rozpoczęła w wieku 8 lat. Posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Finalistka Mistrzostw Polski oraz mistrzyni woj. kujawsko-pomorskiego w tańcach standardowych. Swoją pasję rozwija szkoląc się pod okiem najlepszych trenerów w Polsce. Jest instruktorem naszych najmłodszych tancerzy grup sportowych tańca  towarzyskiego. 

ERNEST JAŚKOWIAK

Dyplomowany instruktor tańca z tytułem Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystki im. H. Konopackiej w Pruszkowie. Swoją taneczną przygodę rozpoczął mając zaledwie 6 lat.  Dzisiaj, dzięki talentowi wspieranemu ciężką pracą, posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Finalista Mistrzostw Polski w tańcach standardowych. Jako trener naszych najmłodszych tancerzy, z wielkim zaangażowaniem dzieli się z nimi swoją pasją i doświadczeniem. 

Mikołaj Przygocki

Tancerz mistrzowskiej klasy tanecznej w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Finalista Mistrzostw Polski w stylu standardowym. Pomimo swojego młodego wieku ma już duże doświadczenie w pracy jako instruktor Tańca Towarzyskiego. Specjalizuje się w lekcjach indywidulanych i Pro – Am. Prowadzi też naukę pierwszego tańca dla par. Mikołaj to wulkan energii i bardzo pozytywna osoba. Na swoich zajęciach stwarza atmosferę, w której nawet najtrudniejsze tematy okazują się możliwe do wykonania. Jest profesjonalistą, zawsze w pełni zaangażowanym w pracę ze swoimi kursantami.

Nicole Billings

Tancerka mistrzowskiej klasy tanecznej w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wielokrotna finalistka i Mistrzyni Polski. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy i Świata, Mistrzyni Polski Latino Solo. Swoje umiejętności doskonaliła pod okiem najlepszych szkoleniowców na świecie. Charyzmatyczna i inspirująca. Jest doskonałą motywatorką. Jako doświadczony instruktor bez reszty oddaje się swoim kursantom. Na jej zajęciach panuje zawsze pełna pasji i zaangażowania atmosfera.

Seweryn Spręga

Tancerz, choreograf i pasjonat wyrażania emocji w ruchu. Posiada najwyższą klasę taneczną w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Mistrz Polski formacji tanecznych oraz półfinalista Mistrzostw Europy formacji tanecznych. Zafascynowany również tańcem w stylu hip hop, w którym ciagle doskonali swoje umiejętności. Od ponad 6 lat prowadzi różne zajęcia taneczne o różnym stopniu zaawansowania i poziomie trudności. Specjalizuje się również w układaniu choreografii. Prowadzi zajęcia latino solo, tabata dance, hip hop dla dzieci i młodzieży i taniec towarzyski.

Maja Modliszewska

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła pod skrzydłami członków zespołu Sztewite Gang – finalistów programu Mam Talent. Aktualnie rozwija się w wielu stylach tanecznych: dancehall, jazz, tańce latynoamerykańskie, bachata, lady styling, high heels, commercial, breakdance. Jest perfekcjonistką. W 2017 r. otrzymała stypendium artystyczne prezydenta Grudziądza, które umożliwiło jej reprezentowanie Polski na zawodach breakdance w Singapurze. Jej zajęcia to spora dawka wiedzy, profesjonalizmu i dobrej zabawy.

Dorota Nowak

Absolwentka wrocławskiego Wydziału Lalkarstwa, Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Aktorka, lektorka, wykładowca akademicki i trener. Specjalizuje się w kształceniu swoich podopiecznych z zakresu emisji głosu, komunikacji niewerbalnej i języka ciała oraz opraw lektorskich i kultury żywego słowa. Rozwija kompetencje pracowników obsługi klienta, sprzedawców, telemarketerów i nauczycieli Współpracuje z ośrodkami kultury i ze szkołami wyższymi. Trenuje łyżwiarzy i tancerzy w aktorskim wyrazie emocji.

PAULINA CZYŻYK

Psycholog, diagnosta oraz trener sportu II klasy. Dyplomowana psycholog sportu, zajmująca się treningiem mentalnym dzieci, młodzieży i dorosłych. Od 2010 roku pracuje ze sportowcami z wielu dziedzin, głównie w tańcu sportowym oraz jeździectwie. Prowadzi zarówno warsztaty grupowe jak i indywidualne. Zajmuje się treningiem mentalnym zawodników, dzięki którym sportowcy są w stanie przekraczać swoje bariery, osiągać założone cele i w pełni wykorzystywać możliwości. Wzmacnia potencjał w codzinnym funkcjonowaniu w życiu, w sporcie, w szkole. W swojej pracy wspiera również trenerów oraz rodziców. Umysł i ciało to piękny duet. Chodzi o to, by zapanowała w nim zgoda, by „głowa” zawsze pomagała.

Pierwszy taniec z dance academy